Х Бригада 600 Серија 4 Фиока Странични Правни или Писмо Датотека Кабинет во Кит
Свеж

Х Бригада 600 Серија 4 Фиока Странични Правни или Писмо Датотека Кабинет во Кит

DEN 3925.44

Достапно е за нарачката

Најдобро продаваните странични поднесување кабинети од г-дин.Двојно ѕидови база држи кабинетот рамка совршено подреден во средина.Ја надополнува panel-базирани workstations и метални клупи.Компактен датотека кабинет формат ослободува до канцелариски простор.Двострани механизам за заклучување е отпорен на нерегуларностите.Добро инженерните и неверојатно силна, Бригади 600 Серија странични поднесување кабинети од Х се изградени за потребите на високо-активност поднесување.Оваа 36" широк, четири-фиока датотека кабинет, во Китови, карактеристики здрав двојно ѕидови база за да се спротивстави на нерегуларностите додека сите-заварување случај изградба дава издржливост и сила.На чиста, јасна дизајн комплименти panel-базирани workstations и компактен стапало го ослободува до канцелариски простор.Двете еднострани механизам за заклучување е отпорен на нерегуларностите да се обезбеди вашите датотеки се безбедни.Фиока операција се прави лесно, и тивко, со тешки-должност Челик топката-имајќи фиока суспензии.Поднесување кабинети поседуваат вграден во противтежа да се стабилизира кога некоја фиока е отворен.За да се спречи понатамошно ѓубрето ризик, само една фиока можат да бидат отворени на време.Оваа поднесување кабинет со гордост се направени во САД.Оваа странична датотека прифаќа писмо или правни виси датотека папки и е поддржана од страна на г-дин ЦЕЛОСНА Доживотна Гаранција.Карактеристики : - Најдобро продаваните странични поднесување кабинети од Х - Двојно ѕидови база држи кабинетот рамка совршено подреден во средина - Надополнува panel-базирани workstations и метални клупи - Компактен датотека кабинет формат ослободува до канцелариски простор - двострани механизам за заклучување е отпорен на нерегуларностите - Сите-заварени случај градбата да се залага да бара работа средини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.