HOOBRO Странични Датотека Кабинет, File Кабинет со Чување Полиците, Вертикална Датотека Кабинет, Виси Датотека Фиоки, за A4 Писмо, Големина, Виси Датотека Папки, Индустри?
Свеж

HOOBRO Странични Датотека Кабинет, File Кабинет со Чување Полиците, Вертикална Датотека Кабинет, Виси Датотека

DEN 2759.76

Достапно е за нарачката

Пространа и Удобна : големината на латералниот датотека кабинет е 31.1*17.7*30.3 инчи, кој предвидува повеќе пространа врвот за принтери, факс машини, скенери и повеќе.А4 големина документи и други канцелариски материјали ќе го најдат своето место на отворена полица.Слободен Комбинација : На широк и длабок фиока на датотеката кабинет е опремена со 2 подвижен виси прачки, кој може да биде инсталиран според потребите на употреба да се одржи A4, писмо, големина документи.Исто така, оваа складирање shelving, идеално место за чување на книги и документи, може да се задржи студија организирани.Издржливи & Стабилна : комбинација на добро направени челична рамка и P2 иверица панели дава датотека кабинет голема издржливост, со своите дебели црно метални нозе и под-полица поддршка прачки гарантира нејзината стабилност.Совршен Натпревар : Оваа ретро индустриски стил датотека кабинети може да се вклопуваат одлично со секој дом на ѕвонење.Оваа канцеларија кабинет е дефинитивно вашиот прв избор за канцеларија!.Брзо да се Соберат : Сите делови се означени правилно и резервни навртки и завртки се спакувани во додатокот за полнење.Ќе следат лесни-за-читање & детални инструкции и да ја завршиме работата безболно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.