Среброто на Голема Лицето Лесно може да се Прочитаат Водат Бенд Види
Свеж

Среброто на Голема Лицето Лесно може да се Прочитаат Водат Бенд Види

DEN 392.40

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ќе ги собере сите на зглобот од 6.5 7 (17-19 cm).Големи се Соочуваат Лесно да се Чита.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голема Големина Сребро Тркалезно Лице со лесни за читање Црна Numerals на Бели Бирање, случај големина е околу 1,5 инчи (40 mm), и се Водат Бенд е 0.75 инчи (20 mm) за широк, што ќе се вклопи удобно сите зглоб од 6.5 да 7.5 инчи (17-19 cm).Таа е направена од страна Женева.Кварц Јапонија движење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.