FLASHTK Странични Датотека Кабинет со Заклучување на Метал и Челик Складирање 2 Фиока Поднесување Кабинети со Анти-Ѓубрето Блокирам за Домашната Канцеларија, Црна 2-Цр
Свеж

FLASHTK Странични Датотека Кабинет со Заклучување на Метал и Челик Складирање 2 Фиока Поднесување Кабинети со

DEN 4559.76

Достапно е за нарачката

【Reinvent Вашиот Workspace】- Ова се две фиоки метал поднесување кабинет со датотека фиоки и складирање кабинет е дизајниран да се задржи на канцелариски машини, хартија, датотеки и добавувачи организирани, обезбедува доволно простор за складирање за дома канцелариски материјали. 【Цврсти и Издржливи】- 2 фиока кабинети е направен од целосна челична конструкција, стабилна конструкција и засилен структура обезбеди години да ги користи; Поддршка тежина до 220 кг, доволно силна за да се стави вашиот принтери и скенери за тоа. 【Заклучување Кабинет за Безбедност】- 2 фиока странични датотека кабинет со заклучување, совршен за чување на вашите вредни предмети, и чувствителни документи.Блокирам систем само што им овозможува отворете една фиока исто време, спречување на непотребно соборувањето на кабинетот. 【Лажна Простор за Складирање】- Длабока и пространа 2 фиоки за целосна екстензија топката-имајќи слајдови со страна-на-страна висат шини.може да се отвори и затвори лесно, да обезбеди лесен пристап до сите папки Писмо/Legal/А4 Големина. 【Хуманизирано Дизајн】- На фиока слајд со целосна екстензија на челик топката имајќи е noiseless, кој е пријателски за другите да работат и секогаш чувајте тивка средина.Покрај тоа, боени на површината на датотека кабинет спречува ' рѓа и корозија и не е лесно да се чисти.Силна Изградба држи до 220 кг,што е доволно да се одржи принтер или скенер на.2 фиока странични поднесување кабинет е поголема и подлабока отколку слични на оние, Секоја фиока вклопува практично насекаде за до 300 виси папки.Секој фиоки исто така опремен со 2 прилагодливи виси шини , кои може совршено продавница писма, правни, A4 или F4 големина папки за да ги задоволат вашите различни потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.