14-Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Со Рачка За 13 13.3 14 14.1 Netbook/Macbook Air На Ујп (Виолетова)
Свеж

14-Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Со Рачка За 13 13.3 14 14.1 Netbook/Macbook Air На Ујп (Виолетова)

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Направени од Neoprene материјал, мека , трајни и истури-отпорни.Со поместена надвор рачка, лесен за носење.Убава слика на двете страни на торба, најдобар избор за модата, луѓе кои ги мразат досадна и најголемиот дел торба за лаптоп.Двојно патент на главната преграда ви овозможи брз пристап до вашиот лаптоп.Преден џеб е идеален за чување на мали објекти.Торба за лаптоп димензии : 15 х 0.6 x 11 Инчен (Dxšxv), компатибилен with13/ 13.3/ 14/ 14.1 инчен лаптоп и macbook air/pro.Боја : Виолетова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.