ATPEAM 19pcs Универзална Предни Тркала Имајќи Puller | Предните Тркала Центар Отстранување Сет за во Автомобил
Свеж

ATPEAM 19pcs Универзална Предни Тркала Имајќи Puller | Предните Тркала Центар Отстранување Сет за во Автомобил

DEN 1319.76

Достапно е за нарачката

Комплетна Тркала Имајќи Puller Сет : Сè што ви треба за брзо Центар Завртки : (3) M12x11.5, (3) M14x1.5мм.Широка Примена : Погоден за Повеќето Предни Тркала Автомобили, Комбиња Тешки Челик Лебдат Адаптери Може да Се Користи Со Влијание Клуч.Удар Мувла Случај : тркала имајќи puller собата е спакувани во тешки-должност, удар-украсениот случај со прецизност големина прегради за секое парче - одлично за складирање и транспорт додека издолжување на живот на алатката во собата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.