Lorell 5-Фиока 36 x 18.6 x 67.7 инчен Telescoping Суспензија Странични Датотека, Црна
Свеж

Lorell 5-Фиока 36 x 18.6 x 67.7 инчен Telescoping Суспензија Странични Датотека, Црна

DEN 237.84

Достапно е за нарачката

Секоја фиока има магнетно етикета држачот.Противтежа спречува ѓубрето.Дизајн карактеристики јадро отстранлив заклучување, двојно заклучување барови, полна-ширина повлече, топката-имајќи слајд суспензија.Засилен база и 4 прилагодливи израмнување на водичи.Странични датотека карактеристики на прецртаните врзивно средство за складирање/објавување полица и пет фиоки со бесење датотека шини за страна-на-страна поднесување во писмо-големина, правно-големина, или А4 големина.Секоја фиока има магнетно етикета држачот.Дизајн карактеристики јадро отстранлив заклучување, двојно заклучување барови, полна-ширина повлече, топката-имајќи слајд потпирање, засилен база и четири прилагодливи израмнување на водичи.Блокирам систем забранува продолжување на повеќе од една фиока во исто време.Противтежа спречува ѓубрето.Странични датотека ги исполнува или го надминува применливи ANSI/BIFMA стандарди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.