Ракета Куче Жените Нуркач Webbing Оптоварување Флип-Flop
Свеж

Ракета Куче Жените Нуркач Webbing Оптоварување Флип-Flop

DEN 581.28

Достапно е за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Пета мерки околу 3 инчи".Платформа оптоварување пена сандала кој широк текстура камшик рака.Најлон пети пост.Супер стилски и надградба на нашите оригинални ракета куче оптоварување камшик сандали, ова ќе биде вашата оди до сите сезона долго.Ракета Куче е млада ум обувки и облека компанија која е основана во 1997 година, и е именувана по Max, за брзо mutt од еден од креаторите.Ракета Куче потрошувачот е независна freethinker дека shuns на полиран изглед и материјализмот на претходната генерација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.