Отпечатоци од прсти Помлад Голф F45 Клуб за Деца 45-52 Високи (~Возраст 6-10)
Свеж

Отпечатоци од прсти Помлад Голф F45 Клуб за Деца 45-52 Високи (~Возраст 6-10)

DEN 645.60

Достапно е за нарачката

Совршен Првиот Клуб за Деца 45"-52" Високи.Патентирана Отпечатоци од прсти Голф Контрола обезбедува лесно да се следат водич за соодветна контрола.Светлината Периметар Пондерирана Дизајн со Композитни Вратило. 27.5" долго Pitching Оптоварување со 46 степен мансарда.На F45 е совршен првиот клуб да се воведе деца 45"-52" високи за голф.Оваа pitching оптоварување на трудот е изгледаат и се чувствуваат на професионална квалитет на возрасни клуб, но со светлина периметар пондерирана дизајн да им помогне на новите голфери се направи во согласност контакт, подигнете на топче за голф, и брзо да се развие љубов за голф.Патентираната Отпечатоци од прсти Голф Контрола обезбедува интуитивна лесно да се следат водич за правилно голф зафат без обемна моделирани обука зафат.Ова ќе им овозможи на неспокојот транзиција кон нивниот прв сет на голф клубови.Ние препорачуваме преземање на F45 на опсег или вашиот омилен голф, за еден круг со Мама и Тато.Ние сме убедени дека откако на вашиот омилен помлад играч на голф дипломирани студенти на нивниот прв целосен сет на клубови тие ќе сакаат да ги задржат своите сигурен Отпечатоци од прсти Pitching на Трудот во својата Торба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.