1/6 Скала Акција Фигура Главата Sculpt, Женски Елф Главата Sculpt, Ушите Може да Биде Заменет, Погоден за 12-инчен Модел Главата Sculpt (А)
Свеж

1/6 Скала Акција Фигура Главата Sculpt, Женски Елф Главата Sculpt, Ушите Може да Биде Заменет, Погоден за 12-инчен

DEN 2374.80

Достапно е за нарачката

На 1/6 скала главата скулптури се вклопува во тело на 12-инчен подвижна кукла.Кукла тело, додатоци не се вклучени.Убавото лице, јасно изразување.Тоа може да се користи за лик дизајн, играње на улоги, стил на дизајн, фотографија, сликарство, изложби и колекции, итн.Исклучителна изработка и живот дизајн, се обрне внимание на секој детал, светли бои и исклучителен изглед.Апликација-Овие реалистични кукли може да се користи за многу роботи, како што се уметност, сликарство, фотографија, DIY или едноставна наплата.Боја : A.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.