Дивјак Позадина Лидер Бар (54 во) - Пакет од 3
Свеж

Дивјак Позадина Лидер Бар (54 во) - Пакет од 3

DEN 2927.76

Достапно е за нарачката

Две-парче алуминиум бар кој брзо и лесно придава на долниот раб на хартија, винил, и крпа потекло.Тежината на лидерот бар намалува бранува и draping, спречува виткање, и помага позиција позадина за совршен издржам.Пакување од 3 Позадина Лидер Барови.Лесно да се отвори & затвори дизајн.На 3-пак не вклучува тек на лесна хартија.Севиџ Позадина Лидер Бар е на две-парче алуминиум бар кој брзо и лесно придава на долниот раб на хартија, винил, и крпа потекло.Тежината на лидерот бар намалува бранува и draping, спречува виткање, и помага позиција позадина за совршен издржам. 54" Лидер Бар : Accommodates потекло до 54" широк. 107" Лидер Бар : Accommodates потекло до 107" широк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.