Расклопна Deployer Loadout Торба, ACU
Свеж

Расклопна Deployer Loadout Торба, ACU

DEN 9178.80

Достапно е за нарачката

360 степени густа Затворен Мобилен Пена Соочи Систем кој збира 6" за складирање.Нерѓосувачки Челик Тркала Куќишта со заменливи топката имајќи тркала.Тркала Живеалишта и Екструдиран Гума Тркачи се заменливи во областа со Филипс Шрафцигер и 3/8" клуч.Балистички Најлон дното.Ре-спроведува тешки рачки на сите страни.Боја : ACU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.