Мат Црна Ѕид Монтирани Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Систем Поставите Миксер 8 Круг Глава 2 Крстот се Справува со 3-3/8 Clawfoot Када Адаптер 2.17 Продолжен тема Прилагодливи
Свеж

Мат Црна Ѕид Монтирани Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Систем Поставите Миксер 8 Круг Глава 2 Крстот се Справува

DEN 3839.76

Достапно е за нарачката

【3 Функции】 : Надземни Врнежи од дожд Туш, Рачни Спреј и Када, Допрете.Крстот двојно се справи со Diverter се префрлува помеѓу врвот туш и рака спреј,Ниту еден работи или на други. 【Големина】 : 8 инчен туш главата,туш висина(слајд бар) Прилагодливи од 39.4 инчен 55 инчи(100cm-140cm). 【Инсталација】 : Мат црна ѕид монтирани туш тапа, 2 дупки за инсталација,дупка центар растојание : 150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 5 инчен - 6.6 инчен (13cm-17cm).Доаѓа со сите монтажа хардвер. 【Сигурен Дизајн】 : Ноктот Нога Када Тапа Прилагодливи Замав Раце,Може да се користи за капење славина или било кои два дупка тапа,економија заштеда на простор. 【Функции】 : Растојание на инсталација дупка можат да бидат прилагодливи помеѓу 2.56 инчен да 9.3 инч.економија заштеда на простор.Опис на производот Модерна бања туш славина е за ѕид за правилно поставена инсталација, има мат црн финиш да се спротивстави на корозија и tarnishing за целиот тапа.Clawfoot када адаптер се користи премиум месинг материјал да се направи, да се обезбеди квалитетот и долговечноста. 8" Туш Систем Детали : Материјал : Месинг Боја : Мат Црна Крај : Мат Црна Функција : 3-Функции Инсталација : Ѕид,2 дупки Врвот Туш Големина : 8 инчен Круг Showerhead Дупка Центар Растојание : 150mm(6 инчи) Прилагодливи Дупка Растојание : 5 инчен - 6.6 инчен (13cm-17cm) Туш Црево : 150cm(59 инчи) Clawfoot Када Адаптер Детали : Материјал : Цврсти Месинг Крај : Мат Црна Врска : G1/2" Стандардна Инсталација : Ѕид монтирани Тема Должина : 2.17 инчен(5.52 см).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.