6 Pack Вратот Lanyard со ID Значка Носителот, Канцеларија Рака Lanyards, од не ' Рѓосувачки Метал Вртливата Кука за Името Ознака, Значка Носители, Keychains, Карти, Црна
Свеж

6 Pack Вратот Lanyard со ID Значка Носителот, Канцеларија Рака Lanyards, од не ' Рѓосувачки Метал Вртливата

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

[ПАКЕТИ] : 6 pack црна трајни вратот lanyards (17.8" должина) и 6 pack тешки вертикална ID значка носители (3.74" x 2.4" demensions се вклопуваат со 3.54" x 2.24" картичка големина). [ТРАЈНИ] : висок квалитет најлон материјал, тешко да се оштети и да се деформира, екстра долг животен век без frequantly замена. [ПОГОДНО] : лесно да се поврзете со не ' рѓосувачки метал вртливата кука, одвои за работи со lanyard port/дупка. [УПОТРЕБА] : одговара за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот,Копчиња,име на носителот на ознака,значка носителот,ВИП,настани,tradeshows,повеќето мобилни телефони, USB флеш диск, pda уредите, музички плеери, преносни игри, keychain и уреди. [ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ] : половина дузина вратот lanyards со ID значка носители, наплата/замена на услуги ако квалитет прашање.Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.