Beelee Кујна Замена Sprayer, се Повлече Спреј Главата за Кујнски Мијалник се Повлече Надолу Тапа G 1/2 Директно Нишка 2-Функција на Поток Aerated Проток Бранеа Никел,F103-СП
Свеж

Beelee Кујна Замена Sprayer, се Повлече Спреј Главата за Кујнски Мијалник се Повлече Надолу Тапа G 1/2 Директно

DEN 1197.12

Достапно е за нарачката

【ДОБАР КВАЛИТЕТ】Нашата кујна тапа sprayer е убаво изградена на високи квалитет АБС материјал со никел заврши за издржливост, ефикасно withstands секојдневно ' рѓа и tarnishing, обезбедување на секојдневниот погодност за различни цели. 【ФУНКЦИОНАЛНА ЗАМЕНА】Оваа алатка спреј глава, со чист изглед е дизајниран за кујна се повлече од славина.Тоа е функционална замена на неисправни или затнати оној кој дојде со тапа, вие не треба да купат целата постави. 【ЛЕСНО И НЕПРЕЧЕНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ】Оваа тапа sprayer главата има две функции, меур тип и туш тип.Копчето е лесен за употреба, само притиснете го за да се префрлите од меур тип на туш тип лесно, и вие не мора да го држите копчето надолу, sprayer ќе остане на поставување на кој сте го одбрале. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Тоа е многу лесно да се инсталира оваа кујна тапа спреј млазницата, вие само треба да unscrew стариот и инсталирате нов единица.И мазна, стабилен вода под притисок од своите млазницата мие далеку било хаос без преку прскање или протекување. 【ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ПОВЛЕЧЕ ТАПА】Конектор големина е G1/2 Конекција, не NPT или 1/2 инч, ДИРЕКТНО машки теми.Конектор К. Г. : 13/16 Инчен или 20.5 ММ. Напомена : ве Молиме проверете конектор големината на вашиот тапа пред купување.Конектор Големина е G 1/2-14, ДИРЕКТНО теми.НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.Материјал : ABS (Инженерство Пластика).Заврши : Бранеа Никел.Две функции (спреј или aerated поток), префрлете се со притискање на копчето.Конектор К. Г. : 13/16 Инчен или 20.5 ММ. полски Хром.Бранеа Никел.Конектор Големина е G 1/2-14, ДИРЕКТНО threads NOTICE : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.Материјал : ABS (Инженерство Пластика)Заврши : Бранеа Nickel Two функции (спреј или aerated поток), префрлете се со притискање на button Connector К. Г. : 13/16 Инчен или 20.5 ММ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.