AECBUY Приклучок во Ѕид Осветлување Индустриски Наутички Уметност Декорација Ѕид Sconce Селски Дрво Ѕид Светилка со Блек Метал Кафез Абажур за Подрумот Ходникот Кафе Се
Свеж

AECBUY Приклучок во Ѕид Осветлување Индустриски Наутички Уметност Декорација Ѕид Sconce Селски Дрво Ѕид Светилка

DEN 2159.76

Достапно е за нарачката

ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : 16.4 FT должина виси pendant светлина кабелот со E26 приклучок, изолација пламен retardant отпорни на топлина, отпорни на корозија, трајни, CE сертификација.СИЈАЛИЦА ОД ТИПОТ : Гроздобер приклучок во ѕид светилка е совршен за било E26 Lumiled светилки,60 W max.(Сијалица е вклучен).ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Вие само треба да го Инсталирате и да ги додадете вашите сијалица.Се направи совршен украс во било кој дел од вашиот дом .Лесен и удобен за да го користите.ПРИМЕНА : plug во ѕид светилка е оценет за сува локации, Совршено за вашето огледало, headboard, дневна соба, тремот, влезот, гаража, ресторан, канцеларија и така натаму. 2 годишна ГАРАНЦИЈА : добро направени и внимателно да се пакува.Приклучокот во ѕид светилка со гаранција 2 години, и ние нудиме на големо по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.