Бебе Туш Игри - Најди Бебе Момче Да се Победи - Бебе Туш Лотарија Игри Вратата Награди Нула исклучување Картички Игри, 4 Победниците 4 Различни Губитник Картичка Диза
Свеж

Бебе Туш Игри - Најди Бебе Момче Да се Победи - Бебе Туш Лотарија Игри Вратата Награди Нула исклучување Картички

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

40 КАРТИ ЗА ИГРАТА : Нашата Игра Бебе Туш "Кој се најде на бебето?"вклучува 40 Картички по Натпревар. 4 Winner Картички и 36 Губење на Картички.Секоја Картичка мерење 2.1 во х 3.5 во.Дефинитивно може да имате доволно Картички за многу забава со група на вашите гости во туш.Сигурен материјал : секое бебе туш томбола картичка е главно направени од cardstock, која е мазна, безбедно и не-токсични, не се грижи за тоа дали ќе има негативни за вашето здравје; Не е лесно да се пробие или исчезнат, можете да го користите за долго време.ВОЗБУДЕНИ И ЛЕСНО ДА се ИГРА : да се Стави круг нула-off налепници на картички.На денот на настанот, само се држи картичката под гостин е стол или извади тоа кога на гости доаѓа во.Кој и да открие победник картичка е победникот!Совршен начин да го добие вашето Бебе туш започна со многу забава и смеење!.Повеќе Различни - 4 различни забелешки за губитник картички, ќе ја направи оваа игра многу повеќе да се забавуваат и да биде совршен хокеј на прекинувач за вашите гости.ФАНТАСТИЧНА ЗА БЕБЕ ТУШ : Овие може да биде предаден како игра во текот на бебе туш, полот откриваат партија & било се заедно да го прослават доаѓањето на новото бебе.Овие направи симпатична и забава партија материјали Идеи.Дали сакате најдобри бебе туш партија игри?Не гледам подалеку од нашиот бебе туш игри и материјали!Не ја пропуштајте оваа супер забава мраз-прекинувач бебето тушеви игра.Правила на играта : Најди бебето и да победи. 4 карти со бебе картички, вкупно 40 картички.Погодни прилики : бебе туш, полот откриваат партија и било прослави за доаѓањето на новото бебе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.