HiLetgo 0.96 SPI Сериски 12864 12864 Ликови OLED LCD Дисплеј SSD1306 за 51 STM32 Arduino Фонт, Боја Жолта и Сина
Свеж

HiLetgo 0.96 SPI Сериски 12864 12864 Ликови OLED LCD Дисплеј SSD1306 за 51 STM32 Arduino Фонт, Боја Жолта и

DEN 153.36

Достапно е за нарачката

0.96" SSD1306 128 X64 OLED LCD Дисплеј со I2 C ЖИТО SPI Сериски.Вози Должност : 1/64 Должност.Фонт, Боја : Жолта и Сина.Панел Големина : 26.70 mm x 19.26 mm x 1.85 mm.Висока резолуција : 128 * 64. Боја : Жолта & Сино-SPI.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.