Kissitty 10pcs Антички Сребрен Бронза Правоаголник Празно Pendant Рамки Лента со Поставки со 10pcs Транспарентно Стакло Купола Плочки Јасно Камео Cabochons за Фото Pendant Занает Изра
Свеж

Kissitty 10pcs Антички Сребрен Бронза Правоаголник Празно Pendant Рамки Лента со Поставки со 10pcs Транспарентно

DEN 430.80

Достапно е за нарачката

Pendant : 2.6x1.37x0.118" (35mm широк, 67~68mm долго, дебелина 3мм, дупка : 3мм); фах : 19x38mm.Стакло cabochons : 1.49x0.74x0.25" (38mm долго, 19mm широк, 6.5 mm дебел).Количина : 10pcs во вкупно (5x на секоја боја на tary поставување, 10pcs стакло cabochons).Боја : антички сребрен & антички бронза.Совршен за cameos, привезоци, фото рамки, и други накит и занает проекти!.За Kissitty Jewelry Kissitty е нашата регистрирани бренд и како накит одлуки снабдувач, ние експерти во сите видови на занает изработка на додатоци како монистра, cabochons, привезоци, earring компоненти, кабли и други DIY наоди.Опис : Kissitty 10 Поставува Антички Сребрен & Бронза Правоаголник Pendant Фах Поставување со чисто Стакло Cabochon.Совршен за cameos, привезоци, фото рамки, и други накит и занает проекти!Додадете стаклена купола внесува или скапоцени скапоцен камен cabochon да се направи вашиот личен накит.Ве молиме Имајте на ум : бојата може да биде малку поинаков од сликата, бидејќи на различни екранот на уредот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.