Општи Молив - Молив-Гумичка + Refills Пакет - GPBM2-БП Factis Пенкало, Стил Гумичка Плус GPBM2-3RBP Factis Пенкало, Стил Гумичка Refills
Свеж

Општи Молив - Молив-Гумичка + Refills Пакет - GPBM2-БП Factis Пенкало, Стил Гумичка Плус GPBM2-3RBP Factis Пенкало,

DEN 298.56

Достапно е за нарачката

Вредност Пакет Пакет - 1 Молив плус 1 Пакет на Refills.Уметник квалитетни пластични механички гумичка.Идеален за фини детали, истакнување, букви, journaling, calligraphy и повеќе.Оваа точка Содржи Еден Механички Молив (BM2-БП), ПЛУС Еден Пакет на Refills (BM2-3 RBP).Молив : уметник квалитетни пластични гумичка, идеален за фини детали, истакнување, букви, journaling, calligraphy и повеќе.Refills се Вклучени : Уметникот квалитетни пластични гумичка дека нема да го оштети хартија.Заменливите патрони за уредите за Factis Пенкало, Стил Механички Гумичка BM2-БП.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.