Savox SC1251MG Серво Опрема Сет со Лагери
Свеж

Savox SC1251MG Серво Опрема Сет со Лагери

DEN 924.00

Достапно е за нарачката

Тип На Производ : Играчки И Игри.Објектот Пакет Димензија : 2.0 cm L X6.0 cm W X7.0 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Ова е Savox опрема сет со лагери за кометал-1251mg Низок профил, метал опрема дигитален Серво 09 125.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.