Валенсија Тоскана домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански Напа 11000 Кожа, Енергија потпирачи за глава, Моќ Lumbar Поддршка, со Центар паѓачкото Конзола (Ре
Свеж

Валенсија Тоскана домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански Напа 11000 Кожа, Енергија потпирачи

DEN 914.40

Достапно е за нарачката

Премиум Врвот Жито италијански Напа 11000 Кожа е познат на сите седишта површини.Ова ви овозможува да се занесе во состојба на луксузни удобност - препуштање во исклучително мазна и еластична заврши.Напојува ергономски lumbar поддршка, да се пристапи со притискање на копче.Lumbar поддршка е клучна карактеристика е потребно да целосно да го оптимизирате вашиот салон сесија.Центар паѓачкото Конзола со функција овозможува функционалност со електрична места, USB порта, и повеќе.Контролниот панел кој се наоѓа на внатрешната потпирач и е one-stop-shop за сите напојува функции.Карактеристики вклучуваат LED амбиентниот база & чаша носителот осветлување, USB приклучок за полнење на уредот, powered граѓа, потпирачи за глава и recline функција.Скриени рака складирање - совршени за прикривање gadgets,.Погонски механизми ви овозможи да го контролирате вашиот стол е форма да испорача што крајната ергономски искуство.Ѕидот hugging функција е луксузен со само потреба 5" царинење зад стол.Пространа дизајн се грижеа да низа на тело големини и височини. ????Answer : ___________________________ NOTE : Слободен curbside превозот е автоматски вклучена.Откако цел е предаден, испорака агент ќе ти се јавам да закажам испорака термин.За во домот испорака и монтажа, мора да контактирате со нас пред ставање на вашата цел во 647-980-5942. Откако вашата нарачка е предаден, не постои опција да се промени од Curbside Испорака до Белата Ракавица Испорака.Ве молиме Проверете ја нашата Политика на Враќање Која е Достапна на продавачот Elunevision Профил Под Делот на Чести Поставуваат Прашања.На Тоскана Конзола може да ви обезбеди луксузен искуство кое ќе се земе филм ноќ, за да на следното ниво на удобност.Комбинирањето на дизајн и функција на Тоскана Конзола овозможува луксузни преку својата еластична кожа, пријатна перници, поддршка потпирачи за глава и централната конзола дека има вашата омилена чаша вино и храна послужавник за вашиот одмор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.