6 Pack Чоколадо Силиконски Калап за Обновливи Бонбони Смолист Калапи за Чоколади Truffle Хард Кенди, 15-Шуплина
Свеж

6 Pack Чоколадо Силиконски Калап за Обновливи Бонбони Смолист Калапи за Чоколади Truffle Хард Кенди, 15-Шуплина

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

❤6 Различни Модели - 6 pack професионални чоколадо изработка на калапи, вклучувајќи квадратни,ореви,wirl цвет,цилиндар,се издигна и срцето модели. ❤Храна Одделение Силиконски - чоколадо калапи се направени од храна одделение силиконски, премиум квалитет трајни и обновливи,мека и не-стап. ❤Температура - Одговара за микробранова, рерна, фрижидер, Замрзнувач.Температура од -40℉~+446℉(-40°C ~ +230°C). ❤Лесно да се Пополни и Чисти - мувла е флексибилен,лесен за пополнување и чисти, може да се земе од нив лесно и деликатна храна. ❤Мулти-Цел - Различни форми ги задоволат вашите побарувачката за правење на разни цвет бонбони, желе, смолист, сапун, чоколадо, замрзнување јогурт залак, ice cube, торта декорација, бања бомба,итн.Направени од храна одделение силиконски материјали, одлични за правење на различен вид на храна, не-токсични и без никакви несакани мирис.Можете да ги користите колачиња мувла да се направи торта, леб, косата, желе, чоколадо, итн.Тие може да бидат добро примени во микробранова печка, рерна, фрижидер, ладилник, машина за миење садови, итн. 1 x Квадрат Чоколадо Мувла. 1 x Срцето Чоколадо Мувла. 1 x Чоколадо Орев Мувла. 1 x Вртат цвет Чоколадо Мувла. 1 x Цилиндар Чоколадо Мувла. 1 x Зголеми Чоколадо Мувла.

Основни својства

Pattern:
Square,nut,swirl flower,cylinder,rose,heart

Тие исто така купуваат со овој производ.