Флеш Мебел Eclipse Серија 2-Седиште Полулегнал Браун LeatherSoft Театар Седење Единица со Куп на Носителите на
Свеж

Флеш Мебел Eclipse Серија 2-Седиште Полулегнал Браун LeatherSoft Театар Седење Единица со Куп на Носителите

DEN 1656.00

Достапно е за нарачката

Направи вашиот дом место да биде со оваа притисни назад 2-седиште полулегнал театар седење единица со складирање конзола и купот на носителите; Овој производ не може да брод во Канада.Направи вашиот дом место да биде со оваа притисни назад 2-седиште полулегнал театар седење единица со складирање конзола и купот на сопствениците.Место чисти со вода-базирани почиста лесно да се отстрани било untidiness.Кат заштитник глајд модели спречува оштетување на тротоарите.Поместена криви оружје и интегрирани потпирачи за глава со КАЛ 117 оган retardant пена.Складирање конзола со 2 купот на сопствениците, Конзола Големина : 11"W X 26"D X 22"H; Внатрешни работи Големина : 8.5"W X 13"D X 10"H. Современиот стил и убаво се вклопува во вашата дневна соба, медиумите соба, ден или човек пештера.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА >>> Вкупната Големина : 63"W x 38-68"D x 43.5"H Седиште Големина : 19"W x 21"D x 18"H Назад Големина : 22"W x 28"H Рака Големина : 25"H од подот; 7"H од седиштето Ѕид Царинење : 6".Боја : Кафена | Стил : 2-Седишта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.