Ловец Sprinkler ROAMXLKIT Шета XL Наводнување Контролер Предавател и Приемник
Свеж

Ловец Sprinkler ROAMXLKIT Шета XL Наводнување Контролер Предавател и Приемник

DEN 12443.76

Достапно е за нарачката

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Го Шета XL е толку моќна како што тие доаѓаат и има едноставен кориснички интерфејс со 128 различни програмабилни адреси.Во рамките на линија на погледот, тоа може да функционира и до две милји од контролорот.Компактен, високо-придвижуван remote е една единица која може да се користи за далечински пристап до сите Ловец контролер кој има Паметни Port конектор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.