AMOSIC Индустриски Датотека Кабинет со Фиока, Печатач Стои со Отворен Чување Полиците за Домашната Канцеларија, Канцеларија Поднесување Кабинет со Тркала за Писмо со
Свеж

AMOSIC Индустриски Датотека Кабинет со Фиока, Печатач Стои со Отворен Чување Полиците за Домашната Канцеларија,

DEN 662.40

Достапно е за нарачката

【Стилски & Рафинирани Поднесување Кабинет】 : Селски браун одбор е роден со чуден и органски шарм, која им помага на индустриски кабинет се вклопуваат во било која работа место што сакате.Одлично да се ослободи вашиот workspace додека покани еден допир на индустриски харизма до вашиот дом, канцеларија. 【Високо-квалитетни материјали】 : материјалот е направен од високо-квалитет P2 дрво, МДФ одбор кој е дебел и користи 100% еколошки дрвени.Десктопот е Анти-нула и водоотпорен, која е лесно да се чисти и одржува.Големината на целиот кабинет е 31.5 инчи (L) x 15.75 инчи (W) x 29.3 инчи (H). 【Огромен Простор за Складирање】 : Пространа десктоп може да се одржи вашиот принтер или скенер, додека отворена чување полиците може лесно да се изолира простор според вашите употреба.На фиока може да висат букви, Можете да го користите на полицата да се стави вашите полици за книги, file кошеви, украси и сл. 【Лесно да се Движите】 : Тркалање на 4 тркала, овој печатач стојат може да се помести и се приспособува во положба слободно.Вграден-во сопирачките на пред 2 casters да бидат во позиција и додадете стабилност. 【Корисни Услуги на Клиентите】 : Имаме што се опфатени во секое време имате било какви прашања во врска со нашиот производ квалитетот или било каков проблем при користење.Боја : Селски Браун.Материјал : Particleboard, Челик.Производ Големина : 31.5 инчи (L) x 15.75 инчи (W) x 29.3 инчи (H).Max.Статичен Капацитет : 80 lb. 1 x Поднесување Кабинет со Фиока. 1 x Додаток Торба. 1 x Инструкции.На децата не им е дозволено да се искачи на или да си игра со производот од безбедносни причини.Спецификации : .Боја : Селски Brown Material : Particleboard, Steel Product Големина : 31.5 инчи (L) x 15.75 инчи (W) x 29.3 инчи (H) Max.Статичен Капацитет : 80 lb.Пакет Содржина : . 1 x Поднесување Кабинет со Drawer1 x Додаток Bag1 x Инструкции.AMOSIC Белешки : .На децата не им е дозволено да се искачи на или да си игра со производот од безбедносни причини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.