Тера со Battat – Фарма на Животните Поставување на Реални Крава Играчки, Бул Играчки, и Фарма на Животните Играчки за Деца 3+ (6 pc)
Свеж

Тера со Battat – Фарма на Животните Поставување на Реални Крава Играчки, Бул Играчки, и Фарма на Животните Играчки

DEN 444.48

Достапно е за нарачката

6 реални мини фарма на животните фигурини со природни пози кои стојат на своите копита!.Убаво стокмено, lifelike играчки со реални детали.Вклучува : 1 Longhorn бул, 1 Angus бул, 1 Holstein бул, 1 Магаре, 1 Holstein крава и 1 Хајленд крава.Едукативни играчки : обезбедат информации за фармски животни и да се поттикне сочувство за животните.Имагинативна игра : се намалува екранот време додека да се подобри социјални вештини.Големина : animal играчки приближно 4. 0-5. 0 инчи долго.Возраст : се препорачува за деца 3 и нагоре.Овој сет на мали животни е направен од грижете се-слободни материјали.Ние правиме играчки дека се безбедни и здрав во terra.Соберат сите нив!Откријте го целиот Тера со Battat семејството на диносаурус playsets играчка и животински фигури!.Стил : 6pc Фарма на Животните Крави, Бикови, Магаре Двете деца и колекционери ќе сакаат овие неверојатни и детални минијатурни фигурини.Сетот вклучува longhorn бул, angus бул, holstein бул, holstein крава, хајленд крава, и магаре.Малата животинско играчки сите карактеристика претставува реална и lifelike musculature.Секоја фарма на животните има уникатен и индивидуален изрази на лицето.На Тера Дрвени Штала.Таа има многу простор, и сено, за сите на вашиот малку фарма на животните пријатели!Тера Дрвени Штала се продава одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.