ACRUNU Бар Крајот Велосипед Огледало, 2 парчиња HD Велосипед возење Велосипед Rearview Огледало, Универзална Прилагодливи Rotatable безбедно Handlebar велосипед ретровизорот
Свеж

ACRUNU Бар Крајот Велосипед Огледало, 2 парчиња HD Велосипед возење Велосипед Rearview Огледало, Универзална

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

БЕЗБЕДНО ВЕЛОСИПЕД ОГЛЕДАЛО : Безбедно и трајни акрилик конвексни леќа дизајн со високо влијание најлон рамка тело велосипед огледало, трајни алуминиум тела.Бар крајот велосипед огледала, лесно да се монтираат во минути.HD ИСКРИВЕНО ОГЛЕДАЛО : Нашите велосипед страна огледало доаѓа со професионална огледало стакло, кој ви нуди супер јасен поглед. 360° ROTATABLE И 180° ПРИЛАГОДЛИВИ : База со 360 степени целосна ротација и 180 Степен Авион Ротација за да се прилагоди огледало место, да одговара на вашите потреби, Тоа може да имајќи безбедно кога велосипедизам.УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : На handlebar има совршена големина која им овозможува на велосипедот огледало да биде врзан за секој тип на велосипед.Се вклопува во handlebar во 17.4 mm ~ 22mm (внатре дијаметар).СОВЕТИ : со цел да се заштити rearview огледало леќа, па ние се држи на некоја заштитна фолија, ве молиме да го отстраните пред да го користите.Ви благодариме!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.