Хартија Колега Удобност Колега Ултра Механички Молив во Собата, 0.7 мм, HB #2, Избрани Бои, 2 Count
Свеж

Хартија Колега Удобност Колега Ултра Механички Молив во Собата, 0.7 мм, HB 2, Избрани Бои, 2 Count

DEN 708.00

Достапно е за нарачката

Механички молив со мека на огромен зафат испорачува cushioned, секојдневни пишување удобност.Ергономски hourglass облик ви помага да ги преземе за најдолг пишување на задачи. #2 молив води пишува уредно и се идеални за стандардизирани тестови.Кликнете на-на-однапред води и квалитет на гуми чувајте ги вашите страници се чисти и мисли тече.Вклучува 2 #2 механички моливи, за 0,7 mm.Стил : Стартер Сет | Големина : 4 Парче Сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.