Weirun Замена Sprayer се Повлече Спреј Главата за Кујнски Мијалник се Повлече Надолу Тапа 1/2-Инчен IPS Конектор 2-Функција, Масло Протри Бронза
Свеж

Weirun Замена Sprayer се Повлече Спреј Главата за Кујнски Мијалник се Повлече Надолу Тапа 1/2-Инчен IPS Конектор

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Инженеринг степен на пластични (ABS) изградени, обезбедување на квалитет и долговечност.Водечка индустрија на крај, да се изгради да се спротивстави на гребење, корозија и tarnishing.Важно : G1/2-Инчен машки врска нишка (Околу 2 cm или 0,8 инчи), директно теми,Ова showerhead е само за G1/2 Конектор, Не NPT, Не Универзална.Лесна инсталација ,НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.WEIRUN СПРЕЈ ГЛАВА : Две Функција.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : Инженерство Степен на Пластични (ABS) -Крај : Масло Протри Бронза -Не.на Прилагодувања : Две -Connection : G1/2" машки врска конец , директно теми НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.Пакетот Вклучува Спреј Главата Купи од WEIRUN Инженеринг Одделение Пластика 30-дена се врати загарантирана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.