Yangfa Велосипед ретровизорот 360 степени Прилагодливи Зглоб Носат Велосипед Огледало Велосипедизам Wristband Безбедност Назад на ретровизорот за Велосипедисти Планина ?
Свеж

Yangfa Велосипед ретровизорот 360 степени Прилагодливи Зглоб Носат Велосипед Огледало Велосипедизам Wristband

DEN 564.00

Достапно е за нарачката

【360 ° Целосно Прилагодливи】 : Монтира на рачниот зглоб со еластична ремени, овозможувајќи му на возачот да се целосно да се прилагоди на видливи агол На сребрена чаша огледало е направен од искривено леќа, овозможувајќи широко поле на гледање за велосипедист. 【Иновативниот Дизајн】 : За Сите Видови на Велосипедизмот : Можете да проверите на патот зад тебе или идване сообраќај, без да се претвори вашата глава.Слободни на контрола, удобен, широко поле на визија.Прилично кул. 【Висок квалитет, силни и издржливи】 : Велосипед огледала крајот , со висок квалитет, отпорност, без пукнатини.Handlebar огледало е полиран.Искривено огледало цврста конструкција обезбедува велосипедизам огледало трае долго време.Дури и кога ќе се вози спуст, огледало нема да се тресат, пукна. 【Лесно Да се Носат】 : Димензии : дијаметар : 7cm, Тежина:50g.Мини големина, преносни и лесен за употреба.Ве молиме откине заштитен филм на стакло пред употреба. 【reathable Ткаенина】 : Против пролизгување, шок-апсорбирање на подлога, дишење мрежа бенд и прилагодливи на рака, погодно да се носат.Спецификација: Функција : Овој тип на велосипед ретровизор е еден вид на ременче за на појас.Тоа е погодно да се набљудуваат задните автомобил кога вртење насоки.Тоа може да се ротира за 360 степени и да се затвори кога не ви е потребна.Против пролизгување, шок-апсорбирање на подлога, дишење мрежа бенд и прилагодливи на рака, погодно да се носат.Материјал : ABS Димензии : дијаметар : 7cm Боја : црна Тежина:50g Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! Пакет Вклучувајќи 1* Рефлектор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.