Странични Датотека Кабинет 3 Фиоки со Заклучување на Тешки Метали Датотека Кабинети со Фиоки Не Собраа Црна 35.4 L ×17.7 W ×40.3 H (Црна)
Свеж

Странични Датотека Кабинет 3 Фиоки со Заклучување на Тешки Метали Датотека Кабинети со Фиоки Не Собраа Црна

DEN 5279.76

Достапно е за нарачката

И секоја фиока тежина капацитет е околу 110lbs.Mordern и едноставен дизајн на 3 фиока датотека кабинет странични во црно е погоден за мал канцеларија или дома студија.Reinvent Вашиот Workspace - Ова црни странични датотека кабинет држи канцелариски материјали организирана и датотеки далеку важни документи за компактно решение за складирање.Топ тежина капацитет - 220lbs, секоја фиока тежина капацитет - 110lbs.Ако сакате да ја отворите три фиоки во исто време, треба да се повлече на три фиоки заедно, но ве молиме не го прават тоа.Спецификации : .Датотеката Кабинет со Пространа Простор за Складирање-Длабока и пространа три фиоки на целосна екстензија топката-имајќи слајдови со страна-на-страна висат шини да се приспособат A4, F4, писмо, големина и правни големина суспензија датотеки.7"H, секоја фиока има иста големина.Фиока количество - 3.Боја на располагање : Црна, Бела.7"H, секоја фиока ги има истите size Weight - 118lbs Top тежина капацитет - 220lbs, секоја фиока тежина капацитет - 110lbs Drawer количество - 3 Every фиока - 3 поднесување hardwares2 копчињата се вклучени, заклучување обезбедува сите 3 drawers Accommodate A4, F4, писмо, големина и правни големина суспензија files Color достапни : Црна, Бела.Фиока големина - 32.3"HDrawer големина - 32.Димензии - 35.Ве молиме следете ги видео настава подигнати да се стави заедно. Фиока големина - 32.Анти-навалите Interlocking Фиоки - 2 копчињата се вклучени, еден заклучување обезбедува 3 фиоки.7"H, секоја фиока има иста големина.Материјал - Metal Dimensions - 35.На метал фиока кабинет врвот носи до 220lbs, доволно силна за да се стави печатач, скенер на.Мала грешка при мерење може да постои поради прирачник за мерење кои се користат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.