AUTOTOOLHOME 105 Степен Десен Агол Возачот Дупчење и Возење Моќ Шрафцигер Вежба Прилог Адаптер со 1/4-инчен Хексадецимален Брзи Промени Диск и Магнетни Малку Socket
Свеж

AUTOTOOLHOME 105 Степен Десен Агол Возачот Дупчење и Возење Моќ Шрафцигер Вежба Прилог Адаптер со 1/4-инчен

DEN 1197.60

Достапно е за нарачката

И ние нудиме 7*24 часа услуги на клиентите за да погодно за клиенти.НЕ ЗА влијанието вежба. 1x 105 степени агол возачот адаптер.Неговите добри за електрични шрафцигер,исто така, може да биде поврзана на електрична вежба, батерија вежба или manual screwdrivers.Прав агол возачот направен од Хром Vanadium челик, висока цврстина агол вежба малку носителот, анти - ' рѓа.Големина : Како на сликата покажува.Гаранција : Ние веруваме во нашите производи има за ние нудиме на 60-дневниот гаранција за парите назад заедно со 12 месец замена гаранција за овој висок квалитет на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.