Emivery Магнетни Хартија Клип Носителот Кујнски Мијалник Хартија Клип Фармацевт Држачот за Paperclips, Staples, hairclips и Други Магнетни Додатоци
Свеж

Emivery Магнетни Хартија Клип Носителот Кујнски Мијалник Хартија Клип Фармацевт Држачот за Paperclips, Staples,

DEN 179.76

Достапно е за нарачката

❤Големина на : 3.3*2.4*2.9 инч. ❤Материјал : PS+ABS+Позлата. ❤Пакет Содржина : 1 x Клип Фармацевт Држачот. ❤Фаќање на око, забава додатоци за вашето биро. ❤Магнетна сила за да ги задржи вашите клипови во место.Фаќање на око, забава додатоци за вашето биро Магнетна сила за да ги задржи вашите клипови во место Посебни современа потоне дизајн.Магнетна сила на славина за да ги задржи вашите клипови во место.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.