Нерѓосувачки Челик Swagelok Цевки Вклучите, Машки Цевка Адаптер, 3/8 во. Цевка OD x 3/8 во. една Цевка Одблесокот
Свеж

Нерѓосувачки Челик Swagelok Цевки Вклучите, Машки Цевка Адаптер, 3/8 во. Цевка OD x 3/8 во. една Цевка Одблесокот

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Swagelok НА Конекторот 3/8 -6 ЕДЕН. 316 од не ' Рѓосувачки Челик Конекција 1 Size 3/8 во.Конекција 1 Тип Swagelok Цевка Адаптер Тип на Тело Машки Конектор Процес на Чистење Стандард за Чистење и Пакување (SC-10) Конекција 2 Size 3/8 во.Конекција 2 Type Машки 37° НЕКОЈА UNSPSC (SWG01) 40141719 Серија Swagelok Цевка и Адаптер Фитинзи e Class (4.1) 37020711 e Class (5.1.4) 37020590 e Class (6.0) 37020590 e Class (6.1) 37020590 UNSPSC (10.0) 40142612 UNSPSC (11.0501) 40142612 UNSPSC (13.0601) 40183109 UNSPSC (15.1) 40183109 UNSPSC (17.1001) 40141700 UNSPSC (4.03) 40141719 UNSPSC (PGE) 401753 AN.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.