FLASHTK Странични Датотека Кабинет со Заклучување на Метал и Челик Складирање 2 Фиока Поднесување Кабинети со Анти-Ѓубрето Блокирам за Домашната Канцеларија, Бела 2-Цр
Свеж

FLASHTK Странични Датотека Кабинет со Заклучување на Метал и Челик Складирање 2 Фиока Поднесување Кабинети со

DEN 4655.76

Достапно е за нарачката

【Reinvent Вашиот Workspace】- Ова се две фиоки метал поднесување кабинет со датотека фиоки и складирање кабинет е дизајниран да се задржи на канцелариски машини, хартија, датотеки и добавувачи организирани, обезбедува доволно простор за складирање за дома канцелариски материјали. 【Цврсти и Издржливи】- 2 фиока кабинети е направен од целосна челична конструкција, стабилна конструкција и засилен структура обезбеди години да ги користи; Поддршка тежина до 220 кг, доволно силна за да се стави вашиот принтери и скенери за тоа. 【Заклучување Кабинет за Безбедност】- 2 фиока странични датотека кабинет со заклучување, совршен за чување на вашите вредни предмети, и чувствителни документи.Блокирам систем само што им овозможува отворете една фиока исто време, спречување на непотребно соборувањето на кабинетот. 【Лажна Простор за Складирање】- Длабока и пространа 2 фиоки за целосна екстензија топката-имајќи слајдови со страна-на-страна висат шини.може да се отвори и затвори лесно, да обезбеди лесен пристап до сите папки Писмо/Legal/А4 Големина. 【Хуманизирано Дизајн】- На фиока слајд со целосна екстензија на челик топката имајќи е noiseless, кој е пријателски за другите да работат и секогаш чувајте тивка средина.Покрај тоа, боени на површината на датотека кабинет спречува ' рѓа и корозија и не е лесно да се чисти.Не можете, исто така, имаат такви проблеми?датотеките може да растат надвор од место во вашата канцеларија.Да се грижи за такви прашања,ние дизајниран латерална датотека кабинет може да се реши овој вид на проблем,дизајн овозможува лесен пристап и датотека видливост, може да се смести во A4, писмо & правни датотеки со цел дома и во канцеларија.Силна Изградба држи до 220 кг,што е доволно да се одржи принтер или скенер на.2 фиока странични поднесување кабинет е поголема и подлабока отколку слични на оние, Секоја фиока вклопува практично насекаде за до 300 виси папки.Секој фиоки исто така опремен со 2 прилагодливи виси шини , кои може совршено продавница писма, правни, A4 или F4 големина папки за да ги задоволат вашите различни потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.