KRYDEX Внатрешна Појас за Должност Појас 1.5 Јамка Лагер Внатрешна Црн Појас
Свеж

KRYDEX Внатрешна Појас за Должност Појас 1.5 Јамка Лагер Внатрешна Црн Појас

DEN 354.00

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кука и Јамка затворање. 100% Најлон.Имаме 2 верзија внатрешна појас ,кука лагер и јамка лагер.ова е јамка лагер внатрешна појас, кој е покриен со дури и помал и "hairier" циклуси тоа е мека меки, нејасни .ако вашата потреба кука лагер внатрешна појас ,ве молиме пребарување "KRYDEX кука лагер внатрешна појас".Јамка-назад Систем лице да се обезбеди должност појас.1.5" широк за да се користи со должност појаси до 2" широк.И овој појас може да реверзибилна за административни носат.Кука и јамка затворање за брзо вклучување/исклучување.Двоен слој 1.5" најлон веб-со граница рабови,одлична крои го прави овој појас уредни и здрав.Достапни во големина S(28" – 32"),M(32" – 36"), L(36" – 40") , XL(40"- 44"),XXL(44" – 48"),XXXL (49"-52").

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.