Alfapet Кити Мачка Пан за Еднократна употреба, Еластична Вовлекува Облоги - 5-Пакет + 1 Солидна Трансфер на Лагер -За Large, X-Large, Гигант, Екстра-Џиновска Големина Отпадоци К?
Свеж

Alfapet Кити Мачка Пан за Еднократна употреба, Еластична Вовлекува Облоги - 5-Пакет + 1 Солидна Трансфер на

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

ОРИГИНАЛНИОТ ВОВЛЕКУВА ОБЛОГИ, НАПРАВИ ПОДОБРО - Нашите оригинални вовлекува облоги ви помогне да се ослободи kitty отпад, додека вовлекува песок.Сега тие доаѓаат за да ви се подобри, со нашата трговска марка Ста-Стави технологија која обезбедува фирмата, универзална одговара дека го задржува лагер безбедно место.ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН СО СТА-СТАВИ ТЕХНОЛОГИЈА - Нашата Премиум отпадоци кутија вовлекува облоги сега функција нашата марка Ста-Стави технологија - Ние се вклучат во лагер на дизајнот на еластична бенд да се задржи на лагер цврсто во место, па затоа не доаѓаат надвор од мачка тавата.Исто така, нашата ексклузивна технологија обезбедува вашиот маче е безбедно од chocking несреќи.ОДГОВАРА на СИТЕ МАЧКА ТАВИ - На Alfapet за еднократна употреба вовлекува отпадоци кутија облоги мерка на 36" x 18" x 1 мили секој и се совршен избор за повеќето Големи, Екстра Голем, Огромен, и Екстра Гигант големина тави.Благодарение на нивните еластична бенд, тие лесно може да се вклопи во повеќе големини, елиминирање на guesswork за миленичиња сопственик.БРЗ ВОВЛЕКУВА АКЦИЈА - совршен избор за clumping kitty отпадоци нашите облоги испорача брз вовлекува акција, така што ќе се добие работа побрзо и почисто, не scooping вклучени!Нашите облоги се гарантирано да се задржи на отпад надвор од пан дното, обезбедување на чиста-намалување на отстранување на отпадот и да спаси голем на песок трошоци.ВРЕДНОСТ СПАКУВАНИ ДОГОВОР - Со секое купување ќе добиете Alfapet е 5x еластична, за еднократна употреба, вовлекува мачка пан облоги заедно со 1 солидна трансфер на лагер, сите во уредни кутија која лесно може да се чуваат подалеку или наредени.Она што е уште поважно, вашата набавка е целосно поддржани од страна на нашите 100% Пари Гаранција за враќање на!Направете домашно милениче во сопственост полесно и многу повеќе пријатно со Alfapet.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.