Callahan CCK11457 ПРЕД + ЗАДНИ о. е. [4] Дебеломер + [4] Drilled/Дупчиња Rotors + Ниска Прашина [8] Керамички Влошки за Полнење
Свеж

Callahan CCK11457 ПРЕД + ЗАДНИ о. е. [4] Дебеломер + [4] Drilled/Дупчиња Rotors + Ниска Прашина [8] Керамички

DEN 14063.76

Достапно е за нарачката

ЗАГАРАНТИРАНА САМО за да одговара на возила во Опис на Производот - види подолу.Оригиналниот дизајн обезбедува соодветна одговара и сигурни за сопирање.ДЕБЕЛОМЕР СЕ ТЕМЕЛНО ПРЕГЛЕДАНИ за квалитет и безбедност.Притисок тестирани за да се спречи протекување и да се обезбеди сигурни сопирање.Премиум квалитет делови подготвени да го инсталирате право надвор од кутијата.Не чистење е потребно.REMANUFACTURED ДЕБЕЛОМЕР со сосема нов компоненти, вклучувајќи ги и фоки, извори, bushings, bleeder завртки, хардвер.ENHANCED ЗАПИРАЊЕ на МОЌ обезбедува мирен и сигурен сопирање. 12 месеци гаранција на сите делови во комплетот.ЦЕЛОСНО да се СОСТАВУВААТ и да се подготвени за bolting.Керамички накладките формула обезбедува супериорни перформанси.Овој производ е компатибилен со : 2002 - 2004 година, Chevrolet Лавина 2500 - Модели Со 2" Тело Лифт 2001 - 2010 Chevrolet Silverado 2500 HD - Сите Модели 2004 - 2005 Chevrolet Silverado 3500 - 4 WD Еден Задните Тркала Модели 2006 - 2007 Chevrolet Silverado 3500 - Еден Задните Тркала Модели 2007 - 2010 Chevrolet Silverado 3500 HD - Еден Задните Тркала Модели 2001 - 2010 GMC Сиера 2500 HD - Сите Модели 2004 - 2005 GMC Сиера 3500 - 4 WD Еден Задните Тркала Модели 2006 - 2007 GMC Сиера 3500 - Еден Задните Тркала Модели 2007 - 2010 GMC Сиера 3500 HD - Еден Задните Тркала Модели Било Какви Прашања?Ве молиме да ни испратите порака или јавете ни се на (708) 325-3044.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.