AOBABO Странични Датотека Кабинет 4 Фиока Метал Датотека Кабинет со Заклучување Писмо/Правни Големина 28.25W,Брзо се Соберат со 0 Завртка, Собранието Бара (Бела)
Свеж

AOBABO Странични Датотека Кабинет 4 Фиока Метал Датотека Кабинет со Заклучување Писмо/Правни Големина 28.25W,Брзо

DEN 1269.60

Достапно е за нарачката

【Анти-навалите Дизајн】Дизајниран со целосна екстензија и челик топката-имајќи суспензија, сите фиоки може да се отвори и затвори тивко и лесно.Кога една фиока е отворен, interlocking фиока систем спречува други фиока од отворањето, кој го спречува ѓубрето. 【Тешки Изградба】датотеката кабинет е направен од тешки челик материјал, и површината со боени е многу мазна, која може да се спречи рѓа.На цврста градба ја прави кабинет трајни и идеален за дома или канцеларија. 【Изградена во 1 заклучување со 2 копчиња】Оваа странична датотека кабинет е lockable, доаѓа со две брави, и еден заклучување обезбедува сите фиоки, која се осигура безбедноста на вашите лични предмети и приватност во секое време.И пластична подлога ќе не боли вашиот подот, исто така, може да се намали бучавата. 【Мултифункционален Датотека Кабинет】Опремени со 4 пространа и длабоко виси датотека фиоки, секоја фиока има 1 прилагодливи виси бар, што го прави поднесување кабинет совршен за организирање на документација и предавање на датотеки, папки писмо/Правни големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.