Постудено PMCD2004 Acetal Цевки Вклучите, Insert, Shutoff, Во Линија, Ferruleless, PTF, 1/8 Insert x 1/4 Цевка OD
Свеж

Постудено PMCD2004 Acetal Цевки Вклучите, Insert, Shutoff, Во Линија, Ferruleless, PTF, 1/8 Insert x 1/4 Цевка

DEN 344.64

Достапно е за нарачката

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Вметнете има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува цевки во права се кандидира.Фитинг поврзува со цевки на едниот крај и има вметнете конекторот на другите.Acetal кополимер пластика за ниска влага апсорпција и висока затегнувачка и flexural сила.Работен притисок до 120 psi.Оперативни температури се движат од -40 до 180 степени Ф Големина : 1/8" Insert x 1/4" Цевка OD.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: