Officemate Рециклирани Компактен Ротари Организатор, 9 Прегради 5.5 W x 5.5 D x 3.875 H, Црна и бела (23152)
Свеж

Officemate Рециклирани Компактен Ротари Организатор, 9 Прегради 5.5 W x 5.5 D x 3.875 H, Црна и бела (23152)

DEN 267.12

Достапно е за нарачката

Има пенкала, моливи, клипови, лепливи белешки, владетели, ножици итн.Девет погодно прегради да се задржи фиока и десктоп јасно.Направени од 30% рециклирани пластични.Произведено во САД.Ротари Организаторите обезбеди најефикасните средства за да ги зачувувате вашите материјали и чувајте ги на дофат.Има пенкала, моливи, клипови, лепливи белешки, владетели, ножици итн.Организаторот има девет прегради.Да зачувате простор е потребно да се задржи биро фиока и десктоп јасно.Направени од 30% рециклирани пластични.Произведено во САД.Ротари Организаторите обезбеди најефикасните средства за да ги зачувувате вашите материјали и чувајте ги на дофат.Има пенкала, моливи, клипови, лепливи белешки, владетели, ножици итн.Организаторот има девет прегради.Да зачувате простор е потребно да се задржи биро фиока и десктоп јасно.Направени од 30% рециклирани пластични.Произведено во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.