2 ПАРЧИЊА Велосипед Огледала,Прилагодливи Rotatable Handlebar Монтирани Пластични Искривено Огледало за Планински Патот Велосипед
Свеж

2 ПАРЧИЊА Велосипед Огледала,Прилагодливи Rotatable Handlebar Монтирани Пластични Искривено Огледало за Планински

DEN 214.80

Достапно е за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ ИСКРИВЕНО ОГЛЕДАЛО - Ова огледало е полиран третман, водоотпорен и dustproof, може да ви понуди јасен приказ додека велосипедизам. 3 D ја прилагодува axial насока, Овие планински велосипед огледала обезбеди широко поле на гледање и прилагодливи на секој агол, за оптимално гледање, Донесе голема сила пластични огледало рамка и смола огледало. 360 ° ШИРОК АГОЛ ROTATABLE ПРИЛАГОДЛИВИ База со 360 степени целосна ротација, и може да се прилагоди на било која насока да ви помогне да се види секој насока на грбот.Огледало со 180 Степен Авион Ротација за да се прилагоди огледало место, да одговара на вашите потреби, Тоа може да имајќи безбедно кога велосипедизам.УНИВЕРЗАЛНА АДАПТИБИЛНОСТ - На handlebar ретровизорот е погодна за сите конвенционалните велосипед handlebars и може да се монтира на двете страни, како што се E-велосипед, MTB, електричен скутер, мотоцикл, патот велосипед, итн.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ЛЕСНИ - Не tools бара од сите додатоци што ви треба се веќе вклучени.Само snap на монтажа со анти-лизга гумени заптивка, закачите на било опремени handlebars, цврсто и лесно.Да ви донесе светлина јава искуство.Огледало со дијаметар е 3.15 инчен/8cm.И дизајниран со прилагодливи гума тока рака, должината на рака е 5.11 инчен/130mm, одговара за handlebar на дијаметар 0.59-1.37 инчен/15-35 MM. 24 ЧАСА НА КЛИЕНТИ УСЛУГА - Нашата по-продажбата на услугата е на on-line во рок од 24 часа, само да не контактирате за ако имате било каков проблем на производот, ние ќе се потрудиме да ви понуди добро решение.Боја : црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: