за Ректален Користете Само' Налепници - 1.5 x .375 Ректални се Користи Налепница Флуоресцентни Портокал Постојан Лепило Налепница, 500 Етикети На Ролна
Свеж

за Ректален Користете Само' Налепници - 1.5 x .375 Ректални се Користи Налепница Флуоресцентни Портокал Постојан

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

1.5" x 3/8" Флуоресцентни Портокал За Ректален Користете Само Налепници. 500 Ректален Користење Само на Етикети во Ролна, водоотпорен и за прилично издржливи.Едноставна за читање со светли бои, задебелени бела покрие портокал.Висок quailty Постојан лепило, лесно кора и се држи.Тие се толку мали што можете да го поставите овие никаде!Секојдневно прибор, шишиња, лекови, рака крем итн.Совршен за клиники и болницата прилагодувања, административни употреба и многу забава цели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: