Casio Жените LRW-200H-2BVCF Нерѓосувачки Челик Види Смола Бенд
Свеж

Casio Жените LRW-200H-2BVCF Нерѓосувачки Челик Види Смола Бенд

DEN 718.80

Достапно е за нарачката

Увезени.Круг се види кој сина разлика bi-directional рамки, арапски час маркери, светлечки раце, и датумот на прозорецот во 3 часот. 39 mm нерѓосувачки челик случај и минерални dial прозорец.Кварц движење, со аналогни екранот.Смола бенд со тока затворање.Отпорен на вода до 100 m (330 ft) : Во принцип, погодни за пливање и нуркањето, но не нуркање : Во принцип, погодни за пливање и нуркањето, но не и нуркање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: