Hafny Капка Бар Велосипед Огледало, HD, да се Загрози-Доказ, HD Конвексни Сино Стакло и Огледало
Свеж

Hafny Капка Бар Велосипед Огледало, HD, да се Загрози-Доказ, HD Конвексни Сино Стакло и Огледало

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

***** Дизајниран за Капка Барови Само *****.HD Анти-отсјај Сина Конвексни Стакло Огледало, - Супер Јасно, Без Дисторзија.Се вклопува во handlebar во 16mm ~ 21mm (внатре дијаметар), ве МОЛИМЕ да се ИЗМЕРИ ПРЕД да КУПИТЕ.Прилагодливи 360°, што се Применува за двете Лево и Десно.Изработени во Тајван, Најлон + Влакна - Еко-пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.