ACTIONUNION Тенок Битка Ремен Сет Airsoft Molle Појас Тактички Борба против Ремени Војна Појас
Свеж

ACTIONUNION Тенок Битка Ремен Сет Airsoft Molle Појас Тактички Борба против Ремени Војна Појас

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Тенок тактичка битка појас дизајн, 4pcs D прстени може да се компатибилни со вашиот подвезици, внатрешниот појас со брзо ослободување тока може да се користи сам.Направени од 1000 D висока густина најлон и мека ева обвивка, сите овие се направи оваа битка појас има добри перформанси во удобноста, затегнувачка цврстина и капацитет.Molle систем компатибилен, 2 реда на molle webbing ремени зголемување на вчитување капацитет, зголемување на флексибилноста и ефикасноста на тактички активности и работа.Дизајниран за airsoft, макбаскет, воена, лов, стрелаштво и други активности на отворено, цел да се направи на сите molle опрема во раце дофат.Битка појас големина : 31.1" x 3.1", max должина на прилагодливи внатрешна појас големина е 41.6", одговара 31.2"- 38" половината големина.ACTIONUNION тенок битка ремен сет Function Increase вчитување capacity Gear се појави со molle систем,сите во раце reach Increase на флексибилноста и ефикасноста на тактички активности и работа Features Slim и soft Compatible со molle system Durable, тешки-должност, висока strength Quick release Lightweight, удобно, дише Material The главен материјал на битката појас : висока јакост, брзо-сува 1000d висока густина-nylon The главен материјал од брзо ослободување тока : авијација класа алуминиум легура Димензија и color Battle појас големина : 31.1" x 3.1", 0.37 lb Adjustable внатрешна појас големина : 1.5" широк,max.прилагодлива должина : 41.6", 0.4 lb Fits 31.2"- 38" половината size6 Боја : црна, bcp, сива, тен, кп боја,od боја Occasions Perfect за airsoft, макбаскет, лов,стрелаштво, воена употреба, тактички должност, отворено работа, спорт, отворено маратон, и други Пакет includes1pcs битка molle belt1pcs внатрешна тактички belt Note : сите спакувани во 1 pvc кеса, не се вклучуваат било molle додаток.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: