SUNIX 1-порта IEEE1284 Паралелно PCI Express Одбор Модел PAR6408A+L
Свеж

SUNIX 1-порта IEEE1284 Паралелно PCI Express Одбор Модел PAR6408A+L

DEN 1079.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Дизајнирано за да се задоволат PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0. Plug-n-Игра, I/O адреса и IRQ доделен од страна на системот.Низок профил заградата дизајн идеја за тенок или пренослив КОМПЈУТЕР.Која е сертифицирана со CE, FCC, Ro HS, и Microsoft WHQL одобрување.Поддршка за Microsoft Windows, Linux, и DOS.Model Spec Physical Spec Features.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.