10pcs Hobbypark Микро Топката Лежишта 3x6x2mm Метал Заштитените за РК Автомобил Quadcopter Хеликоптер го Замени Traxxas - 6642
Свеж

10pcs Hobbypark Микро Топката Лежишта 3x6x2mm Метал Заштитените за РК Автомобил Quadcopter Хеликоптер го Замени

DEN 193.44

Достапно е за нарачката

Големина : 3x6x2mm.Внатрешен Дијаметар : 3мм.Надворешниот Дијаметар : 6mm.Дебелина : 2mm.Materal : Челик.Предмет : Топката Имајќи 3x6x2mm Пакет Вклучуваат : 10x Топката лежишта 3x6x2mm Карактеристики : Materal : Челик Големина : 3x6x2mm Внатрешен Дијаметар : 3мм Надворешниот Дијаметар : 6mm Дебелина : 2mm Метал Заштитените Запечатени Нето Тежина : Околу 0.24 g/pc Compatibile со : РК Автомобили,Хеликоптер,Quadcopter ,итн Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: