Seatcraft Омега домашно Кино Седишта - Кожни Гел - Моќ Recline - Моќ потпирачи за глава - Полнење преку USB - Запалени Купот на Носителите - Центар за Складирање Конзола (Двојка,
Свеж

Seatcraft Омега домашно Кино Седишта - Кожни Гел - Моќ Recline - Моќ потпирачи за глава - Полнење преку USB

DEN 292.80

Достапно е за нарачката

✅ КОЖА ГЕЛ : Нуди изгледаат и се чувствуваат на врвот жито кожа која е и издржливи и елегантен. ✅ ВРВОТ ВО КЛАСАТА УДОБНОСТ : Напојува потпирачи за глава & Recline.Земете вашата удобност на следното ниво, со притискање на едно копче. ✅ Домашно КИНО СЕДЕЊЕ : Уживајте во кино искуство во вашиот дом со згодни особини, како што се USB полнењето, запалени купот на сопствениците, скриени во рака складирање, фах маси, и центар за складирање конзола. ✅ Димензии : Ширина 73", Висина 43", Длабочина (исправена) 37", Длабочина (целосно reclined) 65" на Далечина е потребно од ѕид за целосна recline 6". ????ЗАБЕЛЕШКА : Дополнително curbside испорака вклучени.Откако цел бродови, испорака агент ќе ти се јавам да се координираат испорака датум/време.За во домот испорака и монтажа, тоа е дополнителна $199 по ред на седишта (ве молиме да ни испратите порака пред да нарачате).Откако цел бродови, не постои начин да додадете белата ракавица испорака потоа.Големина : Двојка | Боја : Црна Стол во стандардниот исправена седечка положба.Употреба на енергија контроли за да се прилагоди потпирачи за глава да се биде секогаш во оптимално гледање позиција.Recline да удобно T. V. гледање позиција.Целосна recline да се постигне максимална релаксација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: